Våre behandlere:

Apexklinikken er satt sammen av en rekke ulike yrkesgrupper innen helse.

 

Vi har satt tverrfaglighet i system slik at pasienter som oppsøker oss for hjelp er sikret nøyaktig diagnose, riktig behandling og tilpasset oppfølging.

 

Er du usikker på hvilken behandler du skal oppsøke hos oss så vil være dyktige resepsjonister hjelpe deg. Vi ber deg derfor kortfattet oppsummere din problemstilling ved første kontakt.

Du kan også sende oss en epost hvor du beskriver dine plager mer utfyllende.

 

ULTRALYDUNDERSØKELSE

 

For å kunne stille en så presis diagnose som mulig, så benytter vi ultralyd som en del av undersøkelsen av dine sene- og muskelskader.

Les mer her om ultralyd diagnostikk.

 

 

 

 

 

  • Kjetil Nord-Varhaug - Daglig leder - Eier - Fysioterapeut - Spesialist i Ultralyddiagnostikk - Injeksjonsterapi

    Daglig leder | Eier

    Fysioterapeut

    Spesialist i Muskel- og Skjelett Ultralyddiagnostikk

    E-post: kjetil@apexklinikken.no

    Telefon: 918 00 916

    CV Kjetil Nord-Varhaug

  • Øyvind Kvinge - Medeier - Lege - Spesialist i Fysikalsk Medisin - Injeksjonsterapi

    Medeier

    Lege | Fysioterapeut

    Ultralyddiagnostikk

    Spesialist i fysikalsk medisin og rehabilitering

    Epost: oyvind.kvinge@apexklinikken.no

    Telefon: 22 19 90 70

    CV Øyvind Kvinge

     

  • Anne Langsveen - Fysioterapeut - Ultralyddiagnostikk - Certified Neurac Provider - Supersole

    Fysioterapeut

    Ultralyddiagnostikk

    E-post: anne@apexklinikken.no

    Telefon: 951 21 160

    CV Anne Langsveen

  • Marius Fredriksen - Fysioterapeut-  Ultralyddiagnostikk - Injeksjonsterapi

    Fysioterapeut

    Ultralyddiagnostikk

    Injeksjonsterapi

    E-post: marius@apexklinikken.no

    Telefon: 22 19 19 70

    CV Marius Fredriksen

     

  • Harald Janson - Psykolog, fil.dr., docent

    Psykolog, fil.dr., docent

    E-post: harald@apexklinikken.no

    Telefon: 94 26 43 73

    CV Harald Janson

  • Anette Sjong Mathisen - Fysioterapeut  - Ultralyddiagnostikk

    Fysioterapeut

    Ultralyddiagnostikk

    E-post: anette@apexklinikken.no

    Telefon: 95 94 75 44

    CV Anette Sjong Mathisen

  • Heidi Prytz - Kiropraktor, MNKF

    Kiropraktor , MNKF

    E-post: heidi@apexklinikken.no

    Telefon: 941 91 101

    CV Heid Prytz

  • Lars Martin Fischer - Fysioterapeut - Ultralyddiagnostikk - Osteopati

    Osteopat

    Fysioterapeut

    Ultralyddiagnostikk

    E-post: lars-martin@apexklinikken.no

    Telefon: 995 83 424

    CV Lars Martin Fischer

  • Reidun Nord-Varhaug - Resepsjonist - sekretær -regnskap

    Resepsjonist - Sekretær - Regnskap

    E-post: reidun@apexklinikken.no

    Telefon: 22 19 90 70

  • Kari Dahl Gullikstad - Helsecoach MNFF/Sertifisert Mindfulness instruktør

    Helsecoach MNFF

    Sertifisert Mindfulness instruktør

    E-post: kari@apexklinikken.no

    Telefon: 918 28 330

    CV Kari Dahl Gullikstad

  • Mari Ourom - Idrettsbiologi

    Idrettsbiolog

    E-post: mari@apexklinikken.no

    Telefon:  938 37 680

    CV Mari Ourom

  • Trond Christensen - Manuellterapeut - Ultralyddiagnostikk - Injeksjonsterapi

  • Mathilde Pilskog  - Sportsterapeut - Personlig trener - Ultralyddiagnostikk

    Sportsterapeut/Personlig trener

    E-post: mathilde@apexklinikken.no

    Telefon: 97 89 69 01

    CV Mathilde Pilskog

  • Stian Christophersen  - Fysioterapeut - Ultralyddiagnostikk

    Stian Christophersen

    Fysioterapeut - Ultralyddiagnostikk

    Epost: stian@apexklinikken.no

    Telefon: 95 84 68 63

    CV Stian Christophersen

  • Jelena Simic  - Lege - Spesialist i Fysikalsk Medisin - Injeksjonsterapi

  • Stine Rønaas - Manuellterapeut

    Stine Rønaas

    Manuellterapeut

    E-post: stine@apexklinikken.no

    Telefon: 22 19 90 70

     

  • Jostein Skjelgård - Psykolog -  Fysioterapeut

    Jostein Skjelgård

    Psykolog / fysioterapeut

    Epost: jostein@apexklinikken.no

    Telefon: 22 19 90 70

    CV Jostein Skjelgård

  • Arve Hembre- Naprapat -  - Ultralyddiagnostikk

    Arve Hembre

    Naprapat

    Epost: arve@apexklinikken.no

    Telefon: 22 19 90 70

    CV Arve Hembre

  • Silje Holstad - Fysioterapeut - Ultralyddiagnostikk

    Solje Holstad

    Fysioterapeut - Ultralyddiagnostikk

    Epost: silje@apexklinikken.no

    Telefon: 22 19 90 70

    CV til Silje

  • Are Bredesen - Fysioterapeut - Spesialist i muskel og skjelett fysioterapi MPFF - Ultralyd og injeksjoner

    Are Bredesen

    Fysioterapeut Spesialist i muskel og skjelett fysioterapi MPFF - Ultralyd og injeksjoner

    Epost: are@apexklinikken.no

    Telefon: 22 19 90 70

    CV Are Bredesen

  • Tom Henry Sundøen- Lege - Ortopedkirurg

    Tom Henry Sundøen

    Ortoped

    Telefon: 22 19 90 70

     

  • Tomas Eriksen - Lege - Ryggkirurg

    Tonas Eriksen

    Ortoped - ryggkirurg

    Telefon: 22 19 90 70

     

  • Kine Strøm - Nevrologisk fysioterapi

    Kine Strøm

    Nevrologisk fysioterapi

    Epost: kine@apexklinikken.no

    Telefon: 22 19 90 70

    CV til Kine

Taushetsplikt | Avbestillingsregler

©2013 Apexklinikken Terapisenter