Skip to content

Møt vårt tverrfaglige team

Et stort team står klar

Vi tilbyr et tverrfaglig team som betyr at du enkelt kan få tilgang til ulike helsetjenester på samme sted. Det betyr også at de fagpersoner som involveres i din sak enkelt kan kommunisere seg i mellom og med deg og på den måten gjør behandlingstiden så rask som mulig. Du slipper nye rekvisisjoner og kan behandles fortløpende av de fagmiljøene som best ivaretar din helsesituasjon.

Arve Hembre

Naprapat
Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi
arve@apexklinikken.no

Cathrine Natland

Kiropraktor
Kvinnehelseteam
Master i ultralyddiagnostikk/MSC ultrasound
cathrine@apexklinikken.no

Eivind Benjamin Bjørgo

Fysioterapeut
| Personlig trening | Ultralyddiagnostikk | Hjernerystelsesteam
eivind@apexklinikken.no

Dr. Hans Schipper

Idrettslege
Ultralyddiagnostikk
CPET - Hjerte-/lungetest | Løpsanalyse
hans@apexklinikken.no

Dr. Helene Engstrand

Nevrolog
Svimmelhet- og hjernerystelsesteam
helene@apexklinikken.no

Håkon Fiskum Sunde

Naprapat
Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi
hakonfs@apexklinikken.no

Lars Martin Fischer

Osteopat
Fysioterapeut | Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi | Spesialistteam hjernerystelse og svimmelhet
lars-martin@apexklinikken.no

Madli Birkelund

Psykolog
Spesialist i klinisk nevropsykologi madli@apexklinikken.no 95066093

Marthe Jørstad

Fysioterapeut
Idretts - og belastningsskader
Personlig trening
marthe@apexklinikken.no

Martin Pran

Kiropraktor
Spesialistteam svimmelhet
martin@apexklinikken.no

Mathias Eide

Naprapat mathias@apexklinikken.no
41353064

Mats Klemsdal

Kiropraktor
Ekspert på kjeveplager/TMD
mats@apexklinikken.no

Marius Fredriksen

Fysioterapeut
Spesialist i muskel og skjelett ultralyd | Spesialist i Muskuloskeletal injeksjonsterapi marius@apexklinikken.no
92091197

Narve Bjørneseth

Fysioterapeut
Spesialist i svimmelhet og vestibulær rehabilitering narve@apexklinikken.no

Monica Hekne Thoresen

Fysioterapeut | Kvinnehelse
monica@apexklinikken.no

Nikolai H. Bjerkestrand

Fysioterapeut
Idretts-og belastningskader | Personlig trening | Ultralyddiagnostikk | Supersole nikolai@apexklinikken.no 47281488

Silje Holstad

I PERMISJON

Fysioterapeut
Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi Forsikringkoordinator silje@apexklinikken.no
90843565

Stian Christophersen

Fysioterapeut |
Ultralyddiagnostikk | Tillitsvalgt |
stian@apexklinikken.no
95846863

Tor Smeby

Kiropraktor
Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi tor@apexklinikken.no

Dr. Øyvind Kvinge

Spesialist i fysikalsk medisin og rehabilitering
Medisinsk ansvarlig oyvind.kvinge@apexklinikken.no
41451340

Andrea W. Kulseng

Fysioterapeut
Personlig trener for grupper andrea@apexklinikken.no
46809610