Skip to content

Møt vårt tverrfaglige team

Et stort team står klar

Vi tilbyr et tverrfaglig team som betyr at du enkelt kan få tilgang til ulike helsetjenester på samme sted. Det betyr også at de fagpersoner som involveres i din sak enkelt kan kommunisere seg i mellom og med deg og på den måten gjør behandlingstiden så rask som mulig. Du slipper nye rekvisisjoner og kan behandles fortløpende av de fagmiljøene som best ivaretar din helsesituasjon.

Arve Hembre

Naprapat
Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi
arve@apexklinikken.no
99 46 3172

Cathrine Natland

Kiropraktor
Master i ultralyddiagnostikk/MSC ultrasound
cathrine@apexklinikken.no
95818602

Håkon Morken

Fysioterapeut
Såletilpasning I Løpeveiledning | Personlig trening | Ultralyddiagnostikk
hakon@apexklinikken.no
47340405

Kari Dahl Gullikstad

Helsecoach
Sertifisert mindfulness instruktør | Massasje | Ass.daglig leder kari@apexklinikken.no
91828330

Kjetil Nord-Varhaug

Fysioterapeut
Spesialist i muskel og skjelett ultralyd | Spesialist i Muskuloskeletal injeksjonsterapi | Daglig leder kjetil@apexklinikken.no
91800916

Lars Martin Fischer

Osteopat
Fysioterapeut | Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi
lars-martin@apexklinikken.no 99583424

Mathilde Pilskog

Fysioterapeut
Personlig trening | Ultralyddiagnostikk
mathilde@apexklinikken.no
90971622
I SVANGERSKAPSPERMISJON

Marius Fredriksen

Fysioterapeut
Spesialist i muskel og skjelett ultralyd | Spesialist i Muskuloskeletal injeksjonsterapi marius@apexklinikken.no +4520893801

Narve Bjørneseth

Fysioterapeut
Spesialist i svimmelhet og vestibulær rehabilitering narve@apexklinikken.no 92025376

Nikolai H. Bjerkestrand

Fysioterapeut
Idretts-og belastningskader | Personlig trening | Ultralyddiagnostikk SoMe ansvarlig nikolai@apexklinikken.no 47281488

Silje Holstad

Fysioterapeut
Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi Forsikringsansvarlig silje@apexklinikken.no
90843565

Sissel Øverbø

Psykologspesialist sissel@apexklinikken.no 92841782

Dr. Tom Henry Sundøen

Spesialist i ortopedi tom.henry@me.com
91720087

Tor Smeby

Kiropraktor
Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi tor@apexklinikken.no
92412694

Trond Christensen

Manuellterapeut
HELFO-avtale trond@apexklinikken.no 92497171

Dr. Øyvind Kvinge

Spesialist i fysikalsk medisin og rehabilitering
Medisinsk ansvarlig oyvind@apexklinikken.no 41451340

Andrea W. Kulseng

Fysioterapeut
andrea@apexklinikken.no
46809610

Madli Birkelund

Psykolog
Spesialist i klinisk nevropsykologi madli@apexklinikken.no 95066093

Malene Sørlie

Ernæringsfysiolog
malene@apexklinikken.no
45080545

Dr. Kristinn Eiriksson

Spesialist i Generell- og Gastroenterologisk kirurgi kristinn.eiriksson@nordkirurgi.no (kun sms) 92459230

Dr. Kristinn Eiriksson

Spesialist i Generell- og Gastroenterologisk kirurgi kristinn.eiriksson@nordkirurgi.no (kun sms) 92459230

Sara Bianca Gilje

Osteopat D.O. sara@apexklinikken.no
99267214

Stian Christophersen

Fysioterapeut
Ultralyddiagnostikk stian@apexklinikken.no
95846863