Skip to content

Møt vårt tverrfaglige team

Et stort team står klar

Vi tilbyr et tverrfaglig team som betyr at du enkelt kan få tilgang til ulike helsetjenester på samme sted. Det betyr også at de fagpersoner som involveres i din sak enkelt kan kommunisere seg i mellom og med deg og på den måten gjør behandlingstiden så rask som mulig. Du slipper nye rekvisisjoner og kan behandles fortløpende av de fagmiljøene som best ivaretar din helsesituasjon.

Andrea W. Kulseng

Fysioterapeut
andrea@apexklinikken.no
46809610

Arve Hembre

Naprapat
Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi
arve@apexklinikken.no
99463172

Cathrine Natland

Kiropraktor
Master i ultralyddiagnostikk/MSC ultrasound
cathrine@apexklinikken.no
95818602

Eivind Benjamin Bjørgo

Fysioterapeut
| Personlig trening | Ultralyddiagnostikk | Hjernerystelsesteam
eivind@apexklinikken.no
97472553

Hans Schipper

Idrettslege
Ultralyddiagnostikk | CPET - Hjerte/lunge test | Løpsanalyse
hans@apexklinikken.no
22199070

Helene Engstad Lier

Nevrolog | Svimmelhet- og hjernerystelsesteam

helene@apexklinikken.no
91123561

Iselin Caroline Kirkaune

Fysioterapeut | Kvinnehelseteam | Supersole

iselin@apexklinikken.no 95288095

Julie Sofie Wichmann

Fysioterapeut | Personlig trener | Massasje
julie.wichmann@apexklinikken.no
41482897

Kjetil Nord-Varhaug

Fysioterapeut
Spesialist i muskel og skjelett ultralyd | Spesialist i Muskuloskeletal injeksjonsterapi | Daglig leder KUN PRIVATBETALENDE KONSULTASJONER, IKKE FORSIKRING kjetil@apexklinikken.no
91800916

Lars Martin Fischer

Osteopat
Fysioterapeut | Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi | Spesialistteam hjernerystelse og svimmelhet
lars-martin@apexklinikken.no 99583424

Madli Birkelund

Psykolog
Spesialist i klinisk nevropsykologi madli@apexklinikken.no 95066093

Martin Pran

Kiropraktor |
Spesialistteam svimmelhet
martin@apexklinikken.no
91772441

Mats Klemsdal

Kiropraktor |
Ekspert på kjeveplager/TMD
mats@apexklinikken.no
90960309

Marius Fredriksen

Fysioterapeut
Spesialist i muskel og skjelett ultralyd | Spesialist i Muskuloskeletal injeksjonsterapi marius@apexklinikken.no
92091197

Narve Bjørneseth

Fysioterapeut
Spesialist i svimmelhet og vestibulær rehabilitering narve@apexklinikken.no 92025376

Nikolai H. Bjerkestrand

Fysioterapeut
Idretts-og belastningskader | Personlig trening | Ultralyddiagnostikk | Supersole nikolai@apexklinikken.no 47281488

Sara Bianca Gilje

Osteopat D.O. | Personlig trener | Kostholdsveiledning
sara@apexklinikken.no
9926721
FOR TIDEN I BARSELSPERMISJON

Silje Holstad

Fysioterapeut
Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi Forsikringkoordinator silje@apexklinikken.no
90843565

Stian Christophersen

Fysioterapeut |
Ultralyddiagnostikk | Tillitsvalgt |
stian@apexklinikken.no
95846863

Tor Smeby

Kiropraktor
Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi tor@apexklinikken.no
92412694

Dr. Øyvind Kvinge

Spesialist i fysikalsk medisin og rehabilitering Medisinsk ansvarlig øyvind@apexklinikken.no
41451340