Skip to content

våre behandlere

Portrett Arve Hembre

Arve Hembre

Naprapat
Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi
arve@apexklinikken.no

Cathrine Natland

Kiropraktor

Kvinnehelseteam 
Master i ultralyddiagnostikk
cathrine@apexklinikken.no

Portrett Eivind Bjørgo

Eivind Benjamin Bjørgo

Fysioterapeut Personlig trening Ultralyddiagnostikk Hjernerystelsesteam

eivind@apexklinikken.no

Portrett Helene Engstrand

Dr. Helene Engstrand

Nevrolog
Spesialistteam hjernerystelse og svimmelhet
helene@apexklinikken.no

Portrett Håkon Fiskum Sunde

Håkon Fiskum Sunde

Naprapat
Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi
hakonfs@apexklinikken.no

Portrett Lars Martin Fischer

Lars Martin Fischer

Osteopat & Fysioterapeut 

Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi & spesialistteam hjernerystelse og svimmelhet
lars-martin@apexklinikken.no

Portrett Madli Birkelund

Madli Birkelund

Psykolog
Spesialist i klinisk nevropsykologi
madli@apexklinikken.no

Marthe Jørstad

Fysioterapeut
Idretts- og belastningsskader
Ultralyddiagnostikk
Personlig trening
marthe@apexklinikken.no

Portrett Martin Pran

Martin Pran

Kiropraktor
Spesialistteam svimmelhet og hjernerystelse
martin@apexklinikken.no

Portrett Mathias Eide

Mathias Eide

Kandidat som naprapat under veiledning
mathias@apexklinikken.no

Mats Klemsdal

Kiropraktor
Ekspert på kjeveplager 

TMD-klinikken 
mats@apexklinikken.no

Portrett Marius Fredriksen

Marius Fredriksen

Fysioterapeut
Spesialist i muskel og skjelett ultralyd & spesialist i injeksjonsterapi

marius@apexklinikken.no

Monica Hekne Thoresen

Fysioterapeut
Kvinnehelse
Ultralyddiagnostikk 

Personlig trening
monica@apexklinikken.no

Narve Bjørneseth

Fysioterapeut
Spesialist i svimmelhet og vestibulær rehabilitering
narve@apexklinikken.no

Nikolai Bjerkestrand

Fysioterapeut
Idretts- og belastningsskader

Ultralyddiagnostikk 
Supersole
Personlig trening

Portrett Silje Holstad

Silje Holdstad

Fysioterapeut
Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi
Forsikringskoordinator
silje@apexklinikken.no

Stian Christophersen

Fysioterapeut
Klatreskader 

Ultralyddiagnostikk 
stian@apexklinikken.no

Portrett Tor Smeby

Tor Smeby

Kiropraktor
Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi
tor@apexklinikken.no

Portrett Øyvind Kvinge

Dr. Øyvind Kvinge

Spesialist i fysikalsk medisin og rehabilitering

Medisinsk ansvarlig 
oyvind.kvinge@apexklinikken.no

ADMINISTRASJONEN

Portrett Aud Nord-Varhaug

Aud Nord-Varhaug

Eier

Portrett Guro Kreppene

Guro Røste Kreppene

Administrasjonssjef
guro@apexklinikken.no

BESØKSADRESSE
Fyrstikkalléen 3b, 6.etg.
Inngang Svovelstikka
Helsfyr
0661 Oslo
22199070
kontakt@apexklinikken.no

AVBESTILLINGSREGLER
Vår avbestillingsfrist er 24 timer. Timer første dag etter helg/helligdag må avbestilles senest kl 11.30 arbeidsdagen før. Timer som er avbestilt senere enn dette vil bli belastet

ÅPNINGSTIDER
Telefon og resepsjon:
Mandag tom torsdag kl 8.30-16.00 Fredag kl 8.30-15.00

Treningsstudio:
Mandag tom torsdag kl 8.00-18.00
Fredag kl 8.00-15.00

Terapeutene er tilgjengelig utover disse åpningstidene – sjekk timebooking på nett eller resepsjonen