Skip to content

Møt vårt tverrfaglige team

Et stort team står klar

Vi tilbyr et tverrfaglig team som betyr at du enkelt kan få tilgang til ulike helsetjenester på samme sted. Det betyr også at de fagpersoner som involveres i din sak enkelt kan kommunisere seg i mellom og med deg og på den måten gjør behandlingstiden så rask som mulig. Du slipper nye rekvisisjoner og kan behandles fortløpende av de fagmiljøene som best ivaretar din helsesituasjon.

Arve Hembre

Naprapat I Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi arve@apexklinikken.no
99463172

Cathrine Natland

Kiropraktor | Ultralydspesialist cathrine@apexklinikken.no
95818602

Heidi Prytz

Kiropraktor heidi@apexklinikken.no
94191101

Jostein Skjelgård

Psykolog | psykologspesialist i rus og avhengighetslidelser jostein@apexklinikken.no 95964512

Håkon Morken

Fysioterapeut I Såletilpasning I Løpeveiledning | Personlig trening | Ultralyddiagnostikk
hakon@apexklinikken.no
47340405

Kari Dahl Gullikstad

Helsecoach | Sertifisert mindfulness instruktør | Massasje | Ass.daglig leder kari@apexklinikken.no
91828330

Dr. Kristinn Eiriksson

Spesialist i Generell- og Gastroenterologisk kirurgi | Overlege kristinn.eiriksson@nordkirurgi.no (kun sms) 92459230

Kjetil Nord-Varhaug

Spesialist i muskel og skjelett ultralyd | Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi | Daglig leder kjetil@apexklinikken.no
91800916

Lars Martin Fisher

Osteopat | Fysioterapeut | Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi
lars-martin@apexklinikken.no 99583424

Madli Birkelund

Psykolog | Spesialist i klinisk nevropsykologi madli@apexklinikken.no 95066093

Margareta Sørensen

Master i klinisk ernæringsfysiologi margareta@apexklinikken.no 94824044

Marius Fredriksen

Spesialist i muskel og skjelett ultralyd | Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi marius@apexklinikken.no +4520893801

Mathilde Pilskog

Fysioterapeut | Personlig trening | Ultralyddiagnostikk
mathilde@apexklinikken.no
90971622

Dr. Mentor Fejzulai

Spesialist i ortopedi | Overlege kontakt@apexklinikken.no
22199070

Narve Bjørneseth

Spesialist i svimmelhet og vestibulær rehabilitering | Fysioterapeut narve@apexklinikken.no 92025376

Nikolai H. Bjerkestrand

Fysioterapeut I Idretts-og belastningskader | Personlig trening | Ultralyddiagnostikk nikolai@apexklinikken.no 47281488

Silje Holstad

Fysioterapeut | Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi
silje@apexklinikken.no
90843565

Sissel Øverbø

Psykologspesialist sissel@apexklinikken.no 92841782

Stian Christophersen

Fysioterapeut I Ultralyddiagnostikk stian@apexklinikken.no
95846863

Stine Rønaas

Manuellterapeut | Ultralyddiagnostikk stine@apexklinikken.no
92484398

Dr. Tom Henry Sundøen

Spesialist i ortopedi | Overlege tom.henry@me.com
91720087

Tor Smeby

Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi/ Kiropraktor tor@apexklinikken.no
92412694

Trond Christensen

Manuellterapeut | HELFO-avtale trond@apexklinikken.no 92497171

Dr. Øyvind Kvinge

Overlege | Medisinsk ansvarlig | Spesialist i fysikalsk medisin og rehabilitering oyvind@apexklinikken.no 41451340

20%

rabatt

På PT-pakker i februar og mars for nye kunder