Skip to content

Møt vårt tverrfaglige team

Et stort team står klar

Vi tilbyr et tverrfaglig team som betyr at du enkelt kan få tilgang til ulike helsetjenester på samme sted. Det betyr også at de fagpersoner som involveres i din sak enkelt kan kommunisere seg i mellom og med deg og på den måten gjør behandlingstiden så rask som mulig. Du slipper nye rekvisisjoner og kan behandles fortløpende av de fagmiljøene som best ivaretar din helsesituasjon.

Andrea W. Kulseng

Fysioterapeut
| Personlig trening | Kostholdsveiledning andrea@apexklinikken.no
46809610

Arve Hembre

Naprapat
Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi
arve@apexklinikken.no
99463172

Cathrine Natland

Kiropraktor
Master i ultralyddiagnostikk/MSC ultrasound
cathrine@apexklinikken.no
95818602

Edgar Karlsen

Psykolog

ed-ka@oda.as
90047244

Eivind Benjamin Bjørgo

Fysioterapeut
| Personlig trening
eivind@apexklinikken.no 97472553

Håkon Morken

Fysioterapeut
Såletilpasning I Løpeveiledning | Personlig trening | Ultralyddiagnostikk
hakon@apexklinikken.no
47340405

Hans Schipper

Idrettslege

hans@apexklinikken.no
97612403

Kari Dahl Gullikstad

Helsecoach
Sertifisert mindfulness instruktør | Massasje | Webredaktør kari@apexklinikken.no
91828330

Kjetil Nord-Varhaug

Fysioterapeut
Spesialist i muskel og skjelett ultralyd | Spesialist i Muskuloskeletal injeksjonsterapi | Daglig leder KUN PRIVATBETALENDE KONSULTASJONER, IKKE FORSIKRING kjetil@apexklinikken.no
91800916

Lars Martin Fischer

Osteopat
Fysioterapeut | Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi | Spesialistteam hjernerystelse og svimmelhet
lars-martin@apexklinikken.no 99583424

Madli Birkelund

Psykolog
Spesialist i klinisk nevropsykologi madli@apexklinikken.no 95066093

Marius Fredriksen

Fysioterapeut
Spesialist i muskel og skjelett ultralyd | Spesialist i Muskuloskeletal injeksjonsterapi marius@apexklinikken.no
92091197

Narve Bjørneseth

Fysioterapeut
Spesialist i svimmelhet og vestibulær rehabilitering narve@apexklinikken.no 92025376

Nikolai H. Bjerkestrand

Fysioterapeut
Idretts-og belastningskader | Personlig trening | Ultralyddiagnostikk nikolai@apexklinikken.no 47281488

Sara Bianca Gilje

Osteopat D.O. | Personlig trener | Kostholdsveiledning sara@apexklinikken.no
9926721

Silje Holstad

Fysioterapeut
Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi Forsikringkoordinator silje@apexklinikken.no
90843565

Sissel Øverbø

Psykologspesialist sissel@apexklinikken.no 92841782

Stian Christophersen

Fysioterapeut |
Ultralyddiagnostikk | Tillitsvalgt |
stian@apexklinikken.no
95846863

Tor Smeby

Kiropraktor
Spesialistteam ultralydveiledet injeksjonsterapi tor@apexklinikken.no
92412694

Dr. Øyvind Kvinge

Spesialist i fysikalsk medisin og rehabilitering
Medisinsk ansvarlig oyvind.kvinge@apexklinikken.no 41451340